Rental bielizny szpitalnej i odzieży personelu

Poza wykonywaniem kompleksowej usługi pralniczej posiadamy w swojej ofercie możliwość wynajmu i serwisowania bielizny pościelowej i odzieży pracowniczej. W tym zakresie współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami oferującymi atrakcyjny asortyment, który jest zaprojektowany do profesjonalnego zastosowania oraz procesów prania. Dzięki temu klienci otrzymują idealne połączenie ekskluzywności, odporności i długiego okresu żywotności tekstyliów.

 

Zajmujemy się zakupem, logistyką, praniem, nadzorem i kontrolą jakości wynajmowanych tekstyliów. Nasze rozwiązania kompleksowego zarządzania wypożyczanymi tekstyliami są przejrzyste i zgodne z potrzebami oraz oczekiwaniami klientów. W ten sposób zapewniamy stałość obsługi oraz jakość. 

 

DBAMY O TO, ABY NASI KLIENCI MIELI W KAŻDEJ CHWILI WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ TEKSTYLIÓW.

Wypożyczamy...

Bieliznę o najwyższej jakości i wysokiej gramaturze, która zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. Kolekcje dla naszych klientów są zestawione z zachowaniem najnowszych trendów.

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

Bezkompromisowa jakość ma dla nas NAJWYŻSZE znaczenie, ponieważ takie wymogi mają nasi klienci. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu finansowania, zarządzania i dbania o cały asortyment tekstyliów odzieżowych.

Technologia RFID

  • Każda sztuka bielizny jest oznakowana chipem oraz kodem kreskowym.
  • Stosowane przez nas chipy charakteryzują się niezawodnością i dużą wytrzymałością.
  • Ilości przekazywanego asortymentu sczytywane są automatycznie przy użyciu mobilnych bramek.
  • Po każdym odbiorze od klienta, na miejscu, w zakładzie klienta, są generowane i drukowane zestawienia oddanego asortymentu.
  • Informacje o przekazywanym asortymencie dostępne są on-line przez witrynę internetową.
  • Technologia RFID zapewnia bardzo dokładną ewidencję obiegu tekstyliów i minimalizuje ryzyko wystąpienia reklamacji.
tunel.jpg
helios.jpg